Визначення метилових ефірів жирних кислот (FAMEs) цис\транс ізомерів методом GC×GC–TOF MS/FID
Розділення FAME зазвичай здійснюється за допомогою високополярних капілярних колонок GC, які здатні розділяти насичені та ненасичені FAME, а також позиційні та цис/транс ізомери ненасичених FAME.[1] Однак такі колонки мають вищий ступінь утримання поліненасичених FAME, що може призвести до коелюції з насиченими FAME з більшою довжиною ланцюга. Звичайним рішенням цієї проблеми є використання дуже довгих колонок (у деяких випадках до 200 м) або багаторазових аналізів із застосуванням різних потоків або температурних профілів хроматографування.
Однак жодне з цих рішень не є ідеальним – довші колони не тільки дорогі, але й призводять до більш тривалого часу роботи, тоді як багаторазові цикли та додаткові етапи екстракції знижують продуктивність лабораторії.
Вирішуючи такі проблеми, двовимірна газова хроматографія (GC×GC) з використанням двох колонок з різною селективністю може забезпечити хроматографічну роздільну здатність, необхідну для розділення більшої кількості ненасичених і насичених гомологів і ізомерів FAME за один пробіг. У цьому дослідженні ми використовуємо модулятор потоку INSIGHT™ для надійного, повторюваного та доступного GC×GC, а також описуємо переваги паралельного виявлення за допомогою часопролітної мас-спектрометрії (TOF MS) і FID. Це включає впевнену ідентифікацію цільових і невідомих компонентів за допомогою використання тандемної іонізації для одночасного отримання мас-спектрів 70 еВ і м’якої іонізації.
Це дослідження проілюструвало потужність GC×GC з модуляцією потоку для забезпечення простого, надійного та доступного поділу FAME. Збільшена пікова ємність дозволила повністю розділити 37-компонентну суміш FAME, включаючи насичені та ненасичені гомологи, цис- і транс-ізомери та ізомери ω–3 і ω–6 – і все це за один 30-хвилинний аналіз.
Крім того, одночасне отримання даних FID і TOF MS покращує здатність ідентифікувати та кількісно оцінювати цільові та невідомі копоненти у великому динамічному діапазоні, тоді як тандемна іонізація додає додатковий рівень впевненості в ситуаціях, коли одні дані 70 еВ не можуть визначити схожі сполуки.
Щоб отримати додаткову інформацію про це застосування, будь-які методи чи продукти, які використовуються, зверніться до ІДЕАЛАБ.
- Визначення профілю цукрів у меді методом ВЕРХУкраїна входить у топ лідерів світових експортерів меду. Окрім показників безпеки, таких як залишкові кількості вет препаратів, пестицидів чи важких металів, профілювання цукрів у меді є також важливим показником якості. Штучна підгодівля бджіл цукровими сиропами може спричинити те, що бджоли «змішають» цей сироп із зібраним нектаром, і такий мед вважатиметься неякісним, тому допустима кількість цукрози в натуральному меді не повинна перевищувати 5% від загального вмісту цукрів.Визначення профілю цукрів у меді методом ВЕРХ
- Автоматичне визначення 3-MCPD та гліцидолу в рослинних оліях методом ГХ/МС, засноване на популярних методах ISO 18363-1, AOCS Cd 29c-13 та DGF C-VI 18 (10)Автоматичне визначення 3-MCPD та гліцидолу в рослинних оліях методом ГХ/МС, засноване на популярних методах ISO 18363-1, AOCS Cd 29c-13 та DGF C-VI 18 (10)