Кошик
16 відгуків

Зараз у компанії неробочий час. Замовлення та повідомлення будуть оброблені з 09:00 найближчого робочого дня (сьогодні).

+380 (95) 694-31-05
+380 (50) 561-10-29
IDEALAB Налаштуй свою лабораторію!

Газова хроматографія Scion Instruments

Компания Scion Instruments предоставляет Вам свой незаменимый опыт не только в разработке надежного аналитического оборудования, но и в области создания готовых решений для прикладных задач. Компания Scion Instruments разрабатывает и производит газохроматографичекие комплексные системы уже более 50-ти лет (ранее Varian, Bruker) под любые требования наших клиентов так, чтобы Вы могли полностью контролировать все технологические процессы.

Газохроматографічні системи Scion Instruments – оптимальні рішення для вашої лабораторії

Метод газової хроматографії сьогодні широко застосовується в багатьох сферах – починаючи з харчової і закінчуючи виробництвом пластику. Він вимагає наявності спеціальних приладів – хроматографів. Сучасні моделі – це інтелектуальні пристрої на основі комп'ютерних технологій, які ідеально справляються з функцією кількісного і якісного аналізу речовин.

Яскравий приклад – обладнання від компанії Scion Instruments. Цей виробник є одним з лідерів ринку і пропонує нове покоління приладів для вирішення широкого спектру аналітичних і прикладних задач. IDEALAB з гордістю заявляє, що тепер і українські покупці мають можливість замовити продукцію найвищої якості для своїх потреб.

Газові хроматографи і не тільки: яке обладнання від Scion Instruments ми реалізуємо?

У нас ви знайдете:

  • газохроматограф 8500 – багатофункціональна модель для широкого застосування в будь-яких областях, зокрема для детального аналізу складу бензинів, газів, масел та ін.;
  • газохроматограф 8300 – обладнання з тими ж характеристиками, що і у попередньої моделі, але вдвічі компактніше;
  • хромато-мас-спектрометр SCION SQ в комплектаціях Select і Premium.

Також у нас є різноманітні аналізатори. По своїй суті, це ті ж газові хроматографи, які сконфігуровані під певне завдання, будучи попередньо відкаліброваними і протестованими на заводі виробника. Наприклад, за їх допомогою можна здійснити аналіз природного газу, вуглеводнів, перманентних, трансформаторних і газів нафтопереробки тощо.

Як замовити газовий хроматограф Scion Instruments в нашому інтернет-магазині?

Достатньо залишити онлайн-заявку на нашому сайті або зв'язатися з нашим менеджером за контактним номером. Спеціаліст підбере оптимальну модель відповідно до ваших потреб і проконсультує з основних питань. Термін очікування поставки – до 90 днів, але зазвичай ми справляємося швидше.

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner