Кошик
16 відгуків

Зараз у компанії неробочий час. Замовлення та повідомлення будуть оброблені з 09:00 найближчого робочого дня (24.06).

+380 (95) 694-31-05
+380 (50) 561-10-29
IDEALAB Налаштуй свою лабораторію!

Аналітичні рішення "під ключ"

ТОВ «ІДЕАЛАБ» неодноразово підтвердило свою репутацію у світі хроматографічних аналітичних рішень завдяки постачанню та впровадженню готових рішень «під ключ» у відповідності до сучасних нормативних вимог. Тут представлені деякі з цих рішень. Їх особливістю є вичерпна комплексність – від планування розташування обладнання та периферійних пристроїв, постачання обладнання, навчання персоналу замовника, постановки методів і до налаштування форм звітів включно

Лабораторне обладнання під ключ: найкращі аналітичні рішення від IDEALAB

Хроматографія – один з найчастіше використовуваних методів розділення сумішей і їх аналізу. Існує кілька її різновидів (газова, іонообмінна тощо), що призвело до появи великої кількості відповідного обладнання. Зокрема, воно активно застосовується в лабораторіях, дозволяючи комплексно досліджувати багатокомпонентні суміші, виділяти і розділяти окремо взяті елементи і загалом контролювати якість певної продукції. Якщо ваша лабораторія виконує схожі завдання і ви шукаєте рішення під ключ для неї, наша компанія буде рада вам допомогти.

Яке обладнання для хроматографії представлене в нашому каталозі?

IDEALAB займається постачанням і впровадженням аналітичних рішень під ключ, а саме:

  • Автоматичних аналізаторів визначення кількості монохлорпропандіолу і гліцидолу в спеціальних жирах. Ці речовини – потенційні канцерогени, а отже, їх зміст і в сировині, і в кінцевій продукції повинен піддаватися ретельному контролю, можливого за допомогою такого обладнання.
  • Систем для виявлення фальсифікованої молочної продукції. Вони дозволяють визначити зміст сторонніх жирів (наприклад, пальмового масла) в сирі, молоці тощо.
  • Аналізаторів вмісту мінеральних масел за фракціями (MOSH/MOAH). Це роблять, тому що перша речовина призводить до незворотних змін у печінці, тоді як друга є потенційним канцерогеном.

Які переваги отримуєте ви, замовляючи лабораторне обладнання для хроматографічного аналізу у нас?

Безсумнівно, головна з них – комплексність. Наші послуги включають планування розміщення хроматографічних систем і периферії, безпосередньо їх поставку, монтаж, постановку і адаптацію методів, пакет ПЗ, а також навчання вашого персоналу, надання вичерпних методичних рекомендацій і профілактичні візити нашого інженера у вашу лабораторію. В окремих випадках вам потрібно буде тільки докупити хімреактиви. Зрештою, ознайомитися зі списком поставки можна під час укладення договору.

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner