Кошик
16 відгуків

Зараз у компанії неробочий час. Замовлення та повідомлення будуть оброблені з 09:00 найближчого робочого дня (24.06).

+380 (95) 694-31-05
+380 (50) 561-10-29
IDEALAB Налаштуй свою лабораторію!

Sciencix запасні частини для ВЕРХ

Sciencix провідний виробник ОЕМ запчастин для ВЕРХ. Продукція Sciencix розробляється та перевіряється на заводі в Сполучених Штатах провідними інженерами. Sciencix гарантує сумісність своєї продукції з обладнанням провідних брендів (Agilent, Waters, Shimadzu, Dionex\Thermo та ін.) завдяки унікальному підходу 3 x F:

Form (форма) - продукти Sciencix суворо перевіряються на відповідність геометричної форми, кольору та матеріалу ОЕМ оригінальних запчастин. 

Fit (сумісність) - продукти Sciencix проходять тестування на оригінальному обладнанні перед тим як потрапити в серійне виробництво. 

Function (функціонування) - продукти Sciencix за своїм функціонуванням не поступаються а навіть перевершують властивості оригінальних запчастин. 

Великою перевагою роботи з запчастинами Sciencix є те, що ви можете створити та замовити свій набір для профілактичного обслуговування рідинного хроматографу, використовуючи тільки потрібні вам частини. Що дозволяє економити кошти та не складувати в шухлядах невикористані матеріали. 

IDEALAB постачає продукцію Sciencix в Україну за 15 днів. Ви можете оформити ваше замовлення на нашому сайті, або обговорити його зі спеціалістами та отримати вичерпну консультацію перед замовленням. 

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner