Кошик
16 відгуків

Зараз у компанії неробочий час. Замовлення та повідомлення будуть оброблені з 09:00 найближчого робочого дня (завтра, 24.05).

+380 (95) 694-31-05
+380 (50) 561-10-29
IDEALAB Налаштуй свою лабораторію!

Обладнання для пробопідготовки PreeKem

PreeKem Scientific  Instruments Co., Ltd (PreeKem) – це провідний виробник обладнання для підготовки зразків у Китаї, відомий насамперед своїми мікрохвильовими продуктами світового класу, які зосереджуються на підготовці зразків, обслуговуючи аналітичну спільноту як з органічними, так і з неорганічними аналітичними потребами. Заснована в 2000 році, Preekem швидко перетворилася з
компанії-стартапу з обмеженою лінійкою продуктів у лідера галузі, який пропонує багатогранні багатофункціональні платформи для підготовки зразків і автоматизації лабораторій. На сьогоднішній день лінійка продуктів PreeKem обслуговує клієнтів у понад 40 країнах і підтримує широкий спектр сфер застосування. Її високоякісна продукція, конкурентна доступність і швидке реагування на обслуговування продовжують сприяти глобальному зростанню.

• фармацевтика
• харчова безпека
• навколишнє середовище
• криміналістика
• мінералогія та геологія
• матеріали
• хімічна галузь

ТОВ ІДЕАЛАБ офіційний представник  PreeKem на території України. Офіційний та сетифікований сервіс та методична підтримка.
Обладннання PreeKem успішно застосовується як додаток для підвищення ефективності вашого Атомно-Абсорбційного Спектрометру чи Спектрометру з Індуктивно Зв'язаною Плазмою. Якщо у вашій лабораторії використовується спектральне обладнання від Varian, Agilent, Thermo Scientific, Perkin Elmer, Shimadzu, Analytik Jena чи інших торгових марок, обладнання PreeKem стане чудовим доповненням тандему. 

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner