Кошик
16 відгуків
+380 (95) 694-31-05
+380 (50) 561-10-29
IDEALAB Налаштуй свою лабораторію!

ТОВ "ІДЕАЛАБ" в партнерстві з ТОВ "Лабораторія якості" запрошує на вебінар «Проблеми та їх вирішення в методі газової та газо-рідинної хроматографії»

ТОВ "ІДЕАЛАБ" в партнерстві з ТОВ "Лабораторія якості"  запрошує на вебінар «Проблеми та їх вирішення в методі газової та газо-рідинної хроматографії»

В програмі:

1. Проблеми з базовою лінією – шум, дрейф, усунення. Вплив довкілля (чистота газів, стабільність електричної мережі) на результати аналізу. Причина прояву «блукаючих» пичок та їх усунення.

2.  Неправильні форми пики або його розміри – зменшення пиок, утворення хвостів, спотворення беших та поява негативних беших, втрата чутливості. Що робити, якщо пік речовини не з'явився на хроматограмі.

3. Зсуви за часом утримання, втрата поділу або руйнування колонок. Регенерація стовпчиків. Хімічне та термічне руйнування колонок. Вибір розчинників для хроматографії.

4. ¦ Підбір колонок для аналізу. Стаціонарні фази. Типи взаємодії стаціонарної фази та речовин. Обладнання для усунення несправностей.

5. Техніка інжекції та лайнери у газовій хроматографії. Правильний вибір лайнерів. Вплив лайнерів на результати хроматографічного аналізу є практичним прикладом.

6. Септи - правила вибору та вплив на результати хроматографування.

7. Обслуговування обладнання – обслуговування системи введення та детектування, графік обслуговування.

8. Кваліфікація колонок у газовій хроматографії – методологія та приклади, вимоги нормативних документів.

9. Установка колонок, кондиціювання колонок та кондиціювання системи – приклади проблем та їх вирішення.

10. Особливості роботи в режимі програмування температури – його переваги та недоліки.

11. Особливості реалізації режимів з розподілом і без поділу потоків.

12.  Особливості кількісного та якісного аналізу, Дискримінація проби, Правила вибору внутрішнього стандарту. Побудова калібрувальної прямої. Особливості статистичної обробки результатів аналізу. Приклад розрахунку невизначеності вимірювання методом газової хроматографії.

Реєстрація за посиланням

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner